Turnaj Bílovec

08. 02. 2009 | † 25. 01. 2011 | kód autora: 2sg

 

 

 

 

8.2

Turnaj Bílovec

SFC Opava

1.místo

 

Hráči SFC Opava ročník 1997 se pod vedením trenérů Kamila Janoška a Radka Večerka zúčastnili dne 8.2.2009 halového turnaje v Bílovci s názvem ELEV TOUR, kterého se zúčastnili ve skupině A domácí ŠSK Bílovec, FC Hlučín, SFC Opava B, FC Dosta Bystrc a ve skupině B SFC Opava, FC Baník Ostrava, Fotbal Frýdek-Místek, RAFK Rajhrad a TJ Nový Jičín.
     Ve skupině A se SFC Opava B ročníku 1997 doplněni třemi hráči SFC Opava ročníku 1998 a to Matyášem Lichým, Adamem Rychlým a Nikolasem Tilkeridisem utkali postupně s ŠSK Bílovcem 0:3, s FC Dosta Bystrc 0:2, s FC Hlučín 4:3 a opět s ŠSK Bílovec 1:2. Po základní skupině se SFC Opava B utkal o umístění s RAFK Rajhradem 2:2 a nakonec s TJ Nový Jičín, kdy tento zápas se klukům nejvíce vyvedl a vyhráli 6:3. Tímto vítězstvím si zajistil sedmé místo.

 

Obraz038

    Ve skupině B se hráči SFC Opava postupně utkali s Fotbal Frýdek-Místek 4:1, poté smolně prohráli s FC Baník Ostrava 2:3, remizovali s Novým Jičínem 2:2 a porazili RAFK Rajhrad 6:1. Vítězové skupin si vybojovali přímý postup do semifinále a mužstva z druhých a třetích míst se křížově utkali o postup do semifinále. Ze skupiny A přímo postoupili hráči FC Dosta Bystrc a ze skupiny B FC Baník Ostrava. Naši hráči se v boji o semifinále utkali s domácím mužstvem ŠSK Bílovec, kdy jsme zvítězili brankami Adama Harazina a Matěje Helebranda 2:1. Čtvrtým semifinalistou se stali po vítězství 7:3 nad FC Hlučín hráči Fotbal Frýdek Místek.

Semifinálové dvojice tvořili SFC Opava - FC Dosta Bystrc a FC Baník Ostrava - Fotbal Frýdek Místek. Utkání SFC Opava a FC Dosta Bystrc skončilo v základní hrací

době 1:1 (za SFC Opava branku vstřelil Ondra Večerek) O postupu musely rozhodnout penalty, které lépe zvládli hráči SFC Opava v poměru 3:2 (penaltu proměnili Vojta Berger, Dominik Michalisko a Filip Melecký). Ve druhém semifinále porazili hráči FC Baník Ostrava - Frýdek-Místek 2:0 a postoupili do finále. O třetí místo se

utkali poraženi semifinalisté, kdy zvítězili hráči Fotbal Frýdek-Místek nad FC Dosta Bystrc 4:2. Utkání o celkového vítěze lépe zvládli hráči SFC Opava, kteří porazili FC Baník Ostrava po brankách Matěje Helebranda, Ondry Večerka a Dominika MIchaliska zaslouženě 3:1 a oplatili soupeři porážku ze základní skupiny. Jsem rád, že kluci oplatili FC Baník Ostrava smolnou porážku ze základní skupiny a rovněž mi udělali radost kluci hrající za tým SFC Opava B, kteří se rovněž na turnaji svými výkony neztratili.
Nejlepším hráčem byl vyhlášen hráč hájící barvy SFC Opava Adam Harazin a nejlepším brankářem byl vyhodnocen rovněž brankář SFC Opava David Muczka.

 

 

 

Ocenění:

David Muzcka-nejlepší brankář

Adam Harazin-nejlepší hráč

Turnaj odehráli tito hráči:

ZA 'Ačko':

 1. Filip Melecký
 2. Matěj Helebrand
 3. Dominik Michalisko
 4. Adam Harazin
 5. Jakub Petzuch
 6. David Kampík
 7. David Muczka
 8. Vojtěch Berger
 9. Ondřej Večerek 

Za 'Béčko':

 1. Adrian Said
 2. Nicolas Tilkeridis
 3. Adam Rychlý
 4. Matyáš Lichý
 5. Matěj Šmach
 6. Ondřej Pokorný
 7. Filip Kotala
 8. Adam Džemla
 9. Jonáš Tesařík
 10. Filip Pražák                                                                              

                                                 

 

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.